STOP булінг

 


STOP булінг


Всі діти рано або піздно стикаються з булінгом: або в якості жертви, або в якості кривдника, або в якості свідка. Всі ці ролі накладають руйнівний вплив на особистість дитини.
Як допомогти дорослим і дітям у кожній з ситуацій? Щоб дізнатися більше про види буллінга, про його причини, медіатека пропонує спеціальні матеріали. Тут є загальна інформація, поради для школярів,батьків і вчителів, онлайн — тести і навчальні відео.



Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. «Булінг» – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психо-емоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.

Те, що тема актуальна, немає сумніву. Впевнена, що ця підбірка стане в нагоді при проведенні заходів бібліотекарями та педагогами.

👀👇

У наш час ще з наймолодшого віку діти починають активно користуватись гаджетами та проводять в інтернеті багато часу. Але чи достатньо у них знань про безпечне перебування в мережі? І чи достатньо знань у батьків щодо кібербезпеки своїх дітей? На ці та інші питання відповіли під час всеукраїнського онлайн-вебінару фахівці з різних сфер.


👯👰👱👳

🙍🙎🙏

Майже третина українських підлітків були жертвами кібербулінгу — ЮНІСЕФ


👇👂

Реперка alyona alyona випустила кліп про проблему булінгу


 
👀👇

Джерело: журнал "На урок"

✎✎✎

Немає коментарів:

Дописати коментар

Національний тиждень читання

          З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше відбудеться Національний тиждень читання. Це буде особливий час, коли читачі, письменни...